תשובות שנהג יכול לשלוח כתגובה על התראה

כשניסיתי לחשוב על ההתראות שיהיה ניתן לשלוח לנהג חבר, מיד חשבתי גם על איך אותו נהג ירגיש כאשר הוא מחליט לקבל את ההתראה. כאשר תשלח התראה לנהג חבר הנהג בצד השני יכול להחליט האם לקבל את ההתראה או לא. כלומר הוא חייב להחליט האם הוא מעוניין בכך או לא. יכול להיות שהוא יודע שהוא עשה משהו לא בסדר והוא לא רוצה ולא מעוניין שאף אחד אחר "יטיף" לו. מלכתחילה הנהגים ירצו להתקין אפליקציה/פיצ'ר/התקן פיזי כדי להיות שותפים למשימת העל שהיא הצלת חיי אדם ושיפור תרבות הנהיגה בישראל ובעולם.

לאחר שסקרתי בפוסט קודם את סוגי ההתראות שניתן לשלוח לנהג חבר, הגיע הזמן לחשוב אילו תגובות אותו נהג יכול לשלוח בחזרה אל הנהג החבר.

סוגי תגובות/תשובות/משוב:

תודה, לקחתי לתשומת ליבי

תודה, אטפל מיד

אני מודה לך על הדאגה

מתנצל, לקחתי לתשומת ליבי

סליחה שלא שמתי לב. אני מודה לך על ההערה

כמובן שאף אחד לא אוהב שמעירים לו או מבקרים אותו. בכדי להוריד את רמת האלימות בכבישים ולשנות ולשפר את תרבות הנהיגה חייבים להבין מנטליות ופסיכולוגייה של נהגים. אנשים שונים אחד מהשני ובמיוחד כאשר הם נוהגים בכביש. ראיתי אנשים שנחשבים כ"רגועים" בחיי היום יום אך בכביש הם אנשים אחרים לגמרי. כאשר נהג אחר צופר לנו, צועק או מעיר לנו אנו יכולים להתעצבן מאוד והדבר עלול להפר את שלוותינו ואת האיזון שלנו באותו רגע ובדקות שאחרי. התגובה שלנו כלפי חוץ יכול להיראות אלימה וקולנית. 

אני עדיין מנסה לחשוב כיצד הדבר הזה יכול להיות משהו שעוזר באופן ערכי לכל משתמשי הדרך. אני חושב כל הזמן על כיצד מתעורר הרצון של נהג להעיר או להאיר לנהג אחר וכיצד אותו נהג יקבל את הביקורת.

ברור לי שאני אהיה חייב לחקור לעומק ולקרוא מחקרים ומאמרים על תרבות הנהיגה בכבישים. ברור לי שבשלבים הראשונים ידרש מחקר בשילוב של אנשי מקצוע כדי לאפיין את המוצר ואת הטכנולוגיה כדי ליישם את המטרה ולהגשים את החזון.

נשתמע בפוסט הבא ועד אז חברים סעו בזהירות ושימו לב. תהיו טובים ו-dudlish , דונט דרייב לייק שיייט!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *